Golden Rose wydaje nową aplikację

Udostępnij:

Golden Rose, marka znana z kosmetyków kolorowych, wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie, które ma pomóc konsumentkom uniknąć pomyłek przy zakupie kosmetyków do makijażu i podejmować świadome decyzje. Duet Perfect GR pozwoli nam dopasować dokładny odcień szminki do wybranej przez nas konturówki.

Konturówki i kolorowe pomadki Golden Rose cenione są za wysoką jakość, bogate wykończenia i szeroki wybór, a wszystko to w przystępnej cenie. Marka postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów po otrzymaniu pozytywnych opinii od klientów i zdobyciu licznych nagród konsumenckich. Duet Perfect GR został stworzony, aby połączyć produkty do ust z technologią XXI wieku. Pomoże nam uniknąć błędów kosmetycznych i dopasować odpowiednią konturówkę do naszej ulubionej szminki.

Piękno i technologia:

Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą pobrać aplikację ze sklepu Play. Aplikację GR Perfect Duet można znaleźć, wyszukując ją w Sklepie Play w telefonie. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji jest ona gotowa do użycia. Musimy tylko wybrać serię szminek i kolor, który chcemy dopasować do konturówki. Klikamy "akceptuj" i gotowe! Program wyświetli kredkę w odpowiednim kolorze.


Produkty Golden Rose dostępne online w sklepie Ezebra

Szminkę i konturówkę można również kupić przez aplikację.

Teraz możesz łatwo, szybko i co najważniejsze dokładnie dopasować konturówki do ust z serii Dream Lips Lipliner do pomadek z serii Liquid Matte i Velvet Matte, Vision Lipstick oraz Matte Crayons.

Wypróbuj aplikację, aby przekonać się, że wybór produktów do ust jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

0 0 Wyborcy Ocena artykułu Tweet Pin It

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl