Jennifer Lopez twarzą nowej linii kosmetyków Inglot Cosmetics

Udostępnij:

Gwiazdy są obecnie twarzami kosmetyków. Wiele marek kosmetycznych odniosło wielki sukces, wykorzystując celebrytów jako swoich ambasadorów. Perfumy i produkty do makijażu. Było ich wiele. Ten przypadek jest tym bardziej interesujący, że dotyczy gwiazdy z zagranicy, Jennifer Lopez, i polskiej firmy kosmetycznej Inglot Cosmetics. Kosmetyki mają być dostępne już w kwietniu.

Inglot Cosmetics tworzy linię składającą się z 70 produktów, wszystkie sygnowane przez piosenkarkę. Dostępne będą kosmetyki kolorowe, w tym pomadki, pudry i bronzery. Znajdą się wśród nich także cienie do powiek, róże i eyelinery. Produkty będą dostępne od 26 kwietnia. Niektóre z nich mogą jednak zadebiutować wcześniej. Bronzer i trzy cienie do powiek będą najprawdopodobniej pierwszymi dostępnymi produktami. Będą one dostępne w drugiej połowie kwietnia.

Według doniesień, Jennifer Lopez była nie tylko twarzą Inglot Cosmetics, ale także ściśle współpracowała przy projektowaniu opakowań. Produkty będą sprzedawane online i w sklepach firmowych marki. Ceny wahają się od 9 do 49 dolarów w zależności od rodzaju. Czy produkty, których Jennifer Lopez jest ambasadorką przyniosą producentowi sukces na miarę Kylie Cosmetics, sygnowanych przez Kylie Jenner? Poczekamy i zobaczymy. Na razie z niecierpliwością czekamy na pojawienie się nowej linii Inglota.

Zdjęcie: Inglot

0 0 Wyborcy Ocena artykułu Tweet Pin It

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl