Buty Akardo już wkrótce w sklepach Quiosque

Udostępnij:

QUIOSQUE X AKARDO będzie nową kolaboracją modową. Polska marka Akardo już wkrótce będzie sprzedawać rzemieślnicze buty w wybranych sklepach stacjonarnych Quiosque oraz na stronie Quiosque.pl.

Quiosque, marka odzieżowa, która jest już obecna w Polsce, postanowiła poszerzyć swój asortyment. Do szerokiego wyboru odzieży damskiej dołączą buty. Quiosque szuka szewca ze 100% polskim kapitałem i kieruje się jakością.

Współpraca Quiosque i Akardo pozwoli nam uzupełnić stylizacje kobiet o wysokiej jakości obuwie. Będziemy mogli zaoferować naszym klientom kompletne opcje stylizacji na wszystkie pory roku i okazje. Przyciągnęły nas wartości Akardo jako marki rzemieślniczej, a przede wszystkim wyjątkowa jakość produktów - mówi Agnieszka Krawska, dyrektor PBH S.A. (spółki będącej właścicielem salonów Quiosque).

Akardo to firma obuwnicza, która istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat. Łączy pasję i profesjonalizm z poszanowaniem usług rzemieślniczych. Oferują ręcznie robione, wysokiej jakości obuwie skórzane w przystępnych cenach. Buty Akardo wykonane są z wysokiej jakości, garbowanej w Polsce skóry.

Quiosque to polska firma odzieżowa z długą historią. Swój pierwszy sklep w Polsce otworzyła ponad 30 lat temu. Dziś posiada największą w kraju sieć sklepów skierowanych do kobiet. Firma oprócz tradycyjnych kanałów sprzedaży rozwija sklep internetowy. Quiosque została wprowadzona na giełdę w 2021 roku przez Grupę Kapitałową IMMOBILE S.A. Dzięki temu Quiosque może się dynamicznie rozwijać.

Sieć Quiosque już wkrótce będzie sprzedawać produkty Akardo w wybranych sklepach stacjonarnych. Będą one również sprzedawane w serwisie Quiosque.pl.

Tweet It

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl