Nigdy nie ufaj facetowi, który nie ma książek! Pierwsza kolekcja książek Ani Kuczyńskiej dla mężczyzn!

Udostępnij:

Ania Kuczyńska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek, stworzyła kolekcję kapsułową "Never Trust a Man with No Book". Jest to pierwsza kolekcja kapsułowa przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn. Projektantka zainspirowała się polskim jazzem i muzyką new romantic, a także sławnymi mężczyznami, takimi jak Alain Delon i Timothee Challamet, Angelo Badalamenti czy Ian Curtis, przedwcześnie zmarły lider zespołu JoY Division. Projekty Ani przeznaczone są dla mężczyzny rozmarzonego, kochającego kulturę i zainteresowanego sztuką. Ania Kuczyńska tak mówi o swojej nowej kolekcji:

Dużo czasu poświęciłam na stworzenie mojego mężczyzny, nowej sylwetki. Zainspirował mnie dzisiejszy nowy romantyzm, który jest wolny od kategorii wiekowych i płciowych. Dedykuję tę kolekcję mężczyznom, którzy kochają książki, są prawdziwi i mają silne uczucia.

Kolekcja obejmuje spodnie zaprojektowane w stylu Lat. W kolekcji znalazły się koszule z kołnierzykami, ubrania z charakterystycznymi zakładkami oraz odzież w stylu lat 80-tych. Ubrania zostały wykonane z organicznych, ekologicznych tkanin. Dominująca kolorystyka to czerń biel i błękit. Sprzedaż prowadzi butik projektantki w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 61 oraz Showroom.pl.

0 0 Wyborcy Ocena artykułu Tweet Pin It

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl