Twoja ulubiona marka lakierów hybrydowych - [podsumowanie 2018 roku].

Udostępnij:

Zagłosuj na swoją ulubioną markę lakierów hybrydowych w 2018 roku! Czytelniczki modoweinspiracje.pl wybrały swojego faworyta! Czy uda się zgadnąć, która marka wygrała, a która zajęła drugie miejsce?

Czytelnicy naszej strony mogli głosować na ranking od 1 sierpnia do 31 grudnia 2018 roku. 17 marek otrzymało 727 głosów. Zwyciężyła marka NeoNail z liczbą 180 głosów! Z 163 głosami na drugim miejscu znalazła się marka Semilac. Ostatnie miejsce zajęła marka Nails Company. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za oddane głosy! Czy jesteście zaskoczone pozycjami tych marek? Chętnie dowiemy się od Was w komentarzach!

Już pod koniec stycznia ruszymy z nową edycją naszego rankingu! Na liście znajdą się nowe marki. Głosowanie będzie trwało do końca, tak jak to było przez wiele lat. Możecie zostawiać swoje propozycje w komentarzach, jeśli chcielibyście zobaczyć je w rankingu. Nowy ranking będzie dostępny pod adresem: -> Ranking lakierów hybrydowych 2019.

Podsumowanie rankingu z 2018 r.

0 0 Głosy Ocena artykułu Tweet Przypnij to

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl

Warte uwagi

Jaka jest dobra kurtka damska?

Wraz ze zbliżającą się jesienią możemy spodziewać się niekorzystnych warunków. Pogoda jest zimna, deszczowa i wietrzna. Musimy znaleźć coś, co zapewni nam ciepło, komfort i wygodę...

Sekcje portalu