Yogaskin - kosmetyki do makijażu

Udostępnij:

Instagram bryluje w makijażu #yogaskin, który jest jednym z najpopularniejszych trendów wiosny. Trend zapoczątkowała brytyjska makijażystka Sara Hill i wygląda na to, że wszyscy idą jej śladem. Jak osiągnąć promienną, rozświetloną cerę dzięki makijażowi yoga skin? Jakich kosmetyków najlepiej używać?

Makijaż jak po treningu

Makijaż skóry po jodze nawiązuje do błogiego uczucia, jakie zapewnia trening jogi. Cera jest rozpromieniona pozytywną energią i zarumieniona. Wbrew powszechnej opinii, efekt ten nie wymaga nadmiernej ilości produktów czy zabiegów. Yoga skin stawia na minimalizm, który łączy delikatną, naturalną pielęgnację z niewielką ilością kosmetyków.

Pierwsza pielęgnacja

Odpowiednio przygotuj swoją skórę przed nałożeniem makijażu na skórę jogi. Twoja skóra będzie wyglądać promiennie, jeśli będzie dobrze oczyszczona, złuszczona i nawilżona. Ważne jest, aby unikać pryszczy, ponieważ mogą one zepsuć cały efekt! Makijaż skóry do jogi może podkreślić i rozświetlić Twoją skórę, jeśli jest ona zadbana i zdrowa.

Jak wykonać kosmetyki do skóry jogi?

Makijaż skóry jogi wymaga podkładu zbliżonego do naturalnego koloru naszej skóry (najlepiej, żeby był na bazie wody, a nie silikonu). Płynnego rozświetlacza o złotych tonach. W pierwszej kolejności nakładamy podkład. Jeśli podkład jest matowy, można go wymieszać z kremem. W ten sposób powstanie domowy BBcream. Następnie mieszamy podkład z kroplą płynnego rozświetlacza i nakładamy go na skórę palcami. Ten sposób aplikacji nie tylko daje naturalny wygląd, ale także poprawia krążenie i zmniejsza opuchliznę. Do utrwalenia wszystkiego można użyć pudru transparentnego. Warto użyć korektora, aby zakryć wszelkie skazy na skórze.

Kosmetyki specjalne

Producenci kosmetyków odpowiadają na popularność zapoczątkowanego przez Sarah Hill trendu "yoga skin" i oferują specjalne linie produktów obiecujących taki efekt. Czy warto po nie sięgnąć? Nie jest to konieczne. Ważne, by mieć pewność, że kupowane przez nas kosmetyki są bezpieczne i naturalne dla naszej skóry.

Makijaż ze skóry jogi to trend, który będzie panował jeszcze przez jakiś czas. Nie wiemy. Wiemy natomiast, że promienna, rozświetlona cera może sprawić, że będziesz wyglądać naturalnie, promiennie i pięknie. Pod warunkiem, że jest zdrowa i zadbana!

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl

Warte uwagi

Co to jest len? Historia, zastosowania i...

Len to materiał, który był wykorzystywany od starożytności. Według wielu źródeł jest on najstarszym istniejącym włóknem tekstylnym. Jego zastosowanie datuje się na 8000 lat przed...

Sekcje portalu