Wybierasz jesienno-zimowy płaszcz? Wybierz kolory tak jak my!

Udostępnij:

Te kolory były modne już wieki temu. Każdy chce się wyróżniać z tłumu. Kolory królują! Prawdziwa eksplozja kolorów! My również śledzimy trendy w modzie i idziemy razem z nimi. Jesteśmy otwarci na nowe kolory i palety, które starannie wyselekcjonowaliśmy, a nie przypadkowo wybraliśmy dla Was.

Noś kolor!

Jeszcze kilka lat wstecz nie sposób było wyobrazić sobie płaszcza w kolorze innym niż czarny, brązowy czy szary. Te czasy już minęły. Na szczęście. Moda jest dziś odważniejsza. My również jesteśmy bardziej odważne!

Dlaczego warto grać kolorami? To coś więcej niż ślepe podążanie za nowymi trendami. Jest wiele argumentów, które krzyczą "za". Jest wiele argumentów, które krzyczą "za". Jest jesień i już niedługo będzie zima. Za oknem szaro, ponuro i zimno. Czy chcesz się wpasować w ten krajobraz? Nie!!! Kolejnym argumentem jest to, że kolory potrafią odświeżyć, odmłodzić i dodać radości do życia. Kto nie chciałby tego w podwojonej ilości?

Poznaj nasz schemat kolorów

Specjalnie dla Ciebie starannie dobraliśmy paletę kolorów. Nie są to kolory przypadkowe. Zespół Pantone Color Institute ocenia w każdym sezonie kolekcje projektantów mody podczas New York Fashion Week. Informacje te są wykorzystywane do stworzenia PANTONE Fashion Color Report, który podkreśla 10 najlepszych kolorów w modzie męskiej i damskiej na nadchodzący sezon.

Raport ten zainspirował nas do stworzenia gamy kolorowych płaszczy zimowych. Te kolory są gorące w tym sezonie!

To są kolory, które zobaczysz, gdy będziesz z nami współpracować:

PANTONE 17-1558 Grenadine to wyrazista czerwień dla odważnych kobiet. Ten żywy odcień z pewnością przykuje uwagę. Ten kolor jest moim ulubionym!

PANTONE 19-1725 Tawny Port- Wyobraź sobie najbardziej elegancką czerwień. Tawny Port to jeszcze więcej. To naprawdę dystyngowany kolor dla kobiety z dobrym gustem.

PANTONE 16-1341 Butterum Ziemiste kolory są modne już od jakiegoś czasu. To bardziej wyrafinowana wersja, z nutą miękkości. Odcień Butterum to orzeźwiający dodatek do tradycyjnego wyglądu.

PANTONE 18-4029 Navy Peony - Dość już zwykłego granatu! Navy Peony dołącza do tego grona. Jest elegancki i piękny, ale to bardziej interesujący odcień. Jego głębia jest uderzająca, ale zachowuje charakterystyczny charakter granatu.

PANTONE 19-4524 Shaded Spruce to naturalny kolor w drewnie iglastym. Kolor ten kojarzy się z bezpieczeństwem i schronieniem oraz z jodłami, które są wiecznie zielone.

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl

Warte uwagi

Jaka jest dobra kurtka damska?

Wraz ze zbliżającą się jesienią możemy spodziewać się niekorzystnych warunków. Pogoda jest zimna, deszczowa i wietrzna. Musimy znaleźć coś, co zapewni nam ciepło, komfort i wygodę...

Sekcje portalu