Selena Gomez w wiosennej kampanii Coach jest już dostępna.

Udostępnij:

Selena Gomes po raz kolejny nawiązała współpracę z marką Coach, która jest uwielbiana przez młode pokolenie. Selena Gomes jest autorką takich hitów jak "It Aint't Me", "Wolves" i wielu innych. Co wyniknie z tej współpracy? To już wiemy. Wiosenna kolekcja Coach jest już w sprzedaży w sklepie internetowym!

Coach, który znany jest ze swoich torebek, poszedł o krok dalej z tą nową kolekcją. Znalazła się w niej również biżuteria, sukienka i sweter. Marka Coach i Selena Gomez współpracowały przy wiosennej kolekcji. Na Instagramie artystka zdradziła, że już nie może się doczekać ich wspólnej jesiennej odsłony.

Steven Meisel uchwycił Selenę Gomez na zdjęciach promocyjnych do kampanii. Guido Palau stworzył jej fryzurę, a Pat McGrath makijaż. Dyrektor kreatywny Coach przekonuje, że "dziewczyna Coach jest prawdziwa, niezależnie od tego, czy jedzie metrem, czy w tym sezonie relaksuje się w nowojorskim apartamencie". Kampanii towarzyszy krótki film promocyjny:
0 0 Wyborcy Ocena artykułu Tweet Pin It

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl

Warte uwagi

Sukienki w stylu włoskim - Inspiruj się stylem...

Każda kobieta bardziej niż inni zwraca uwagę na zawartość swojej szafy. Gdy bierzemy udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest ślub, zależy nam na tym, aby wyglądać nienagannie. Chcemy...

Sekcje portalu