Ciesz się świętami z QUIOSQUE Hotels i Focus Hotels

Udostępnij:

QUIOSQUE, marka odzieżowa z Polski, oraz Focus Hotels, należący do Grupy Kapitałowej Immobile, po raz kolejny łączą siły. Obie marki znane są z podejścia skoncentrowanego na kliencie. Quiosque, polska firma odzieżowa posiadająca ponad 150 sklepów stacjonarnych, a także prężnie działający kanał sprzedaży internetowej, po raz kolejny łączy siły.

Focus Hotels to sieć 13 hoteli zlokalizowanych w największych miastach kraju. Butiki Quiosque zostały zainstalowane w hotelowych restauracjach w kwietniu 2021 roku. Była to pierwsza współpraca obu marek. Podjęte wówczas wspólne działania spotkały się z pozytywnym odzewem zarówno ze strony klientów, jak i mediów, a także innych podmiotów z tych samych branż.

Z okazji zbliżającego się sezonu świątecznego, który tradycyjnie wiąże się z obdarowywaniem bliskich prezentami, QUIOSQUE we współpracy z Focus Hotels przygotowało dla swoich klientów wyjątkowy prezent. Zgodnie z misją pomagania kobietom w odkrywaniu ich naturalnego piękna, marka postanowiła zrobić krok do przodu i zapewnić relaks po gorączkowych przygotowaniach świątecznych. Klienci, którzy wydadzą minimum 400 zł w sklepie stacjonarnym Quiosque lub online, otrzymają specjalny prezent: voucher na 300 zł, który można wykorzystać w dowolnym hotelu Focus.

Weekend relaksu i wypoczynku spędzony w Gdańsku lub Bydgoszczy ze strefą fitness i pysznym bufetem śniadaniowym, któremu towarzyszy miła obsługa, to doskonały sposób na okazanie QUIOSQUE uznania dla swoich klientów. To wyjątkowa współpraca dwóch marek z różnych branż. Zaowocuje ona kolejnymi działaniami QUIOSQUE Hotels i Focus Hotels.

Tweet Pin It

Redakcja "Britstyle"

- britstyle.pl

Warte uwagi

Płaszcze dla kobiet 50-letnich: Poradnik modowy...

Moda dla 50-letnich kobiet nie musi być nudna Lata 50. to nowe lata 40. Sposób ubierania się kobiet w wieku 50 lat jest bardziej swobodny niż kiedykolwiek i jest bardziej żywy niż 20 lat temu...

Sekcje portalu